KIRIKKALE VALİSİ SEZER: VAKALAR BİTERKEN, BİR GÜNDE ÖNEMLİ ARTIŞ YAŞANDI

restbet391 önerdiğimiz bir sitedir.Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, yaptığı açıklamada, koronavirüs salgınının halk sağlığı açısından oluşturduğu riski yönetebilmek adına sosyal hareketliliği ve kişiler arası teması azaltarak sosyal izolasyonun mutlak şekilde sağlanmasının hayati önemi haiz olduğunu belirtti. 

“BİR GÜN İÇİNDE ÖNEMLİ ARTIŞ YAŞANDI”

Aksi hallerde virüsün yayılımının hızlanarak vaka sayısı ile tedavi gereksiniminin artacağının kaçınılmaz olacağına dikkati çeken Sezer, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemiz genelinde ve ilimizde yapılan mücadelede olumlu sonuçlar alınmaya başlanılmıştır. Geride bıraktığımız son iki haftada ilimizde neredeyse hiç yeni vakaya rastlanılmamıştır. Süreç boyunca tedavi gören 73 hastamızın tamamı bu hafta taburcu edilecek 2 hastamızla birlikte taburcu edilmiştir. Vaka oranının neredeyse sıfırlanmasının sevincini yaşarken maalesef bu hafta başında bir gün içinde vaka sayısında önemi çok olan bir artış yaşanmıştır.”VATANDAŞLARA UYARI

Sezer, tüm uyarılar ve tedbirlere rağmen risk taşıyan vatandaşların son vakada da görüldüğü üzere şehir merkezinde, ilçesinde ve köyünde akraba ziyaretlerinde bulunup başta yakınları olmak üzere birçok vatandaşı tehlikeye attığını belirtti.

Mücadelenin kısa zamanda başarıya ulaşması için konunun hassasiyetini iyi anlayıp kavramaları ve rehavete kapılmamalarının önem arz ettiğine dikkati çeken Sezer, şunları kaydetti:

“Alınan tedbirlerin göz ardı edilmesi, dikkatsizlik ve uyarılara aldırış edilmemesi, bu zamana kadar yapılan tüm çalışmaları ve çabaları boşa çıkaracaktır. Lütfen bu salgın döneminde eş, dost ve akraba ziyaretlerini bir müddet erteleyelim. Alınan tedbirlere uyalım ki eş, dost ve akrabalarımızla daha nice bayramları ve güzel günleri sağlıklı bir şekilde birlikte yaşayalım.”

Betpas329.com

tipobet0982 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

KIRIKKALE VALİSİ SEZER: VAKALAR BİTERKEN, BİR GÜNDE ÖNEMLİ ARTIŞ YAŞANDIAbout tipobet giriş
tipobet giriş adresini yakından takip edip, üyelik açabileceğiniz bir tanıtım sitesi. tipobet hoşgeldin bonusu %100 oranında olup, yatırım ödülleri de çok fazla olan bir site.

1 Comment on KIRIKKALE VALİSİ SEZER: VAKALAR BİTERKEN, BİR GÜNDE ÖNEMLİ ARTIŞ YAŞANDI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*