HAYDAR BAŞ’IN YERİNE GELECEK İSİM BELLİ OLDU

restbet391 önerdiğimiz bir sitedir.Korona virüsü nedeniyle hayatını kaybeden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş’ın yerine oğlu hukukçu Hüseyin Baş seçildi. BTP Parti Sözcüsü Lütfullah Önder, parti kongresini salgın sona erdikten sonra yapacaklarını aktardı.

Genç modelin korona kabusu! Böyle bir başka vaka yok!Dünya

 Koronadan hayatını kaybeden BTP Genel Başkanı Haydar Baş’ın yerine geçen isim belli olduBağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Lütfullah Önder, Haydar Baş’ın hayatını kaybetmesinin ardından, hukukçu oğlu Hüseyin Baş’ın genel başkanlık görevine seçildiğini açıkladı.

Korona virüs tarzı dolandırıcılık! Bilim Kurulu’na seçilldiğiniz ama…Türkiye

 Lütfullah Önder, yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:* Prof. Dr. Haydar Baş’ın vefatıyla boşalan genel başkanlık koltuğunu doldurmak, partimizin genel başkanını belirlemek için Bağımsız Türkiye Partisi dün 130 kişiden oluşan Merkez Yönetim Kurulu’nu (MYK) telekonferans yöntemi ile toplamıştır.

* Tüzük gereği büyük kongre yapılıncaya kadar görev yapmak üzere genel başkanı belirleme görevi partinin en yetkili organı olan MYK’ya aittir.

OY BİRLİĞİYLE SEÇİLDİ

* Yapılan görüşmeler, istişareler ve neticede yapılan oylama sonucunda toplantıya katılanların oy birliğiyle Prof. Dr. Haydar Baş’ın oğlu, MYK üyemiz ve Genel Başkan Yardımcımız Hüseyin Baş’ı genel başkan olarak belirledik.

* Bağımsız Türkiye Partisi Büyük Kongresi yapılıncaya kadar Hüseyin Baş, partimizin genel başkanıdır.

Haydar Baş ve oğlu Hüseyin Baş

KONGRE, SALGINDAN SONRA

* Korona virüsü salgını sona erdiğinde büyük kongremizi toplayacağız.

* Hukukçu kimliği, genç ve dinamik kişiliği, partimizin program ve projelerine vukufiyeti ve hitabeti ile büyük ölçüde önemli olan işler başaracağı inancıyla yeni Genel Başkanımız Hüseyin Baş’a başarılar dileriz.

HAYDAR BAŞ’IN YERİNE GELECEK İSİM BELLİ OLDUAbout tipobet giriş
tipobet giriş adresini yakından takip edip, üyelik açabileceğiniz bir tanıtım sitesi. tipobet hoşgeldin bonusu %100 oranında olup, yatırım ödülleri de çok fazla olan bir site.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*