AMELİYAT İÇİN KREDİ ÇEKMEK İSTERKEN BAŞINA GELMEYEN KALMADI

restbet391 önerdiğimiz bir sitedir.Denizli’nin Kale ilçesinin Ortatepe Mahallesi’nde yalnız yaşayan emekli Ali Humbul, bel ve boyun fıtığı rahatsızlıkları nedeniyle 7 yıl önce İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görmeye başladı. Hastalığı nedeniyle yürümekte zorlanan ve baston kullanarak hayatını sürdüren Humbul, 2018 yılı Kasım ayında ameliyat olmaya karar verdi. Ameliyat öncesi 4 bin liraya ihtiyaç duyan Humbul, internet sitelerinden birinde ‘Emekliye kolay kredi’ başlıklı ilanı gördü. İnternet sitesi üstünden 10 bin lira kredi için form doldurdu. 

Ali Burhan Ç. ve Neslihan Ç. tarafından telefonla aranılan Humbul, Ankara’ya çağrıldı. Kredi umuduyla başkentte giden Ali Humbul’a, iddiaya göre ikili çok sayıda evrak imzalattı. Ardından da şartları uygun olmadığı için kredi verilemeyeceğini söyledi.

Denizli’ye dönen Humbul, 2019 yılı Mart ayında, 2 bin lira olan emekli maaşının hesabında olmadığını gördü. Bankayla görüşen Humbul’a adına kredi çekildiği, taksitlerin ödenmediği, imzaladığı taahhütname nedeniyle maaşına haciz konulduğu söylendi. Dolandırıldığını anlayan Humbul, Ali Burhan Ç. ve Neslihan Ç. hakkında suç duyurusunda bulundu.KONTEYNERDE YÜREK SIZLATAN YAŞAM

13 aydır emekli maaşını alamayan ve kimsesi olmayan Humbul, kirasını ödeyemediği evden de çıkmak zorunda kaldı. Kaymakamlığın kendisine tahsis ettiği 2 odalı konteynerde yaşamını sürdüren Humbul’un ihtiyaçlarını ise yardımseverler karşılıyor. Bugüne kadar toplam 26 bin lira parayı haczedildiği için alamayan Humbul, yer yatağında yatıyor.

‘EKMEK PARASINA MUHTAÇ DURUMDAYIM’

Çok zor şartlar altında yaşamını sürdürdüğünü belirten Humbul, yetkililere yardım çağrısı yaptı. Ekmek parasına muhtaç olduğunu dile getiren Humbul, “Ankara’ya 10 bin lira kredi çekmek için gittiğimde Ali Burhan Ç. ve Neslihan Ç. aylık 1000 lira geri ödemeyle, 16 ay taksitli kredi için taahhütname imzalattı. Ancak, daha sonra şartlarımın uymadığını söylediler. Tek kuruş almadan döndüm. Daha sonra emekli maaşımı icra yoluyla kestiler. 13 aydır maaşımı alamıyorum. Halen daha borç çıkıyor. Yardıma muhtaç bir haldeyim. Ameliyat olup, sağlığıma kavuşmak için kredi çekmek isterken başıma gelmeyen kalmadı” diye konuştu.

Supertotobet0367.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir sitedir.

AMELİYAT İÇİN KREDİ ÇEKMEK İSTERKEN BAŞINA GELMEYEN KALMADIAbout tipobet giriş
tipobet giriş adresini yakından takip edip, üyelik açabileceğiniz bir tanıtım sitesi. tipobet hoşgeldin bonusu %100 oranında olup, yatırım ödülleri de çok fazla olan bir site.

3 Comments on AMELİYAT İÇİN KREDİ ÇEKMEK İSTERKEN BAŞINA GELMEYEN KALMADI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*